Targi InterPet to wydarzenie branżowe wyrastające z najstarszej polskiej imprezy zoologicznej – prestiżowych Międzynarodowych Targów Zoologicznych „Pet Fair”. W tym roku odbędą się w dniach 10 – 12 września w łódzkiej Atlas Arenie.
Atlas Arena, w której pojawią się po raz pierwszy, to obiekt mający ogromne doświadczenie w organizacji konferencji branżowych i imprez targowych. W 2020 roku w trakcie pandemii Covid-19 jedna z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce doceniana była, przez odwiedzających organizowane tam targi (m.in. natura FOOD & beECO, Targi Nieruchomości i Budowa Domu), jako miejsce bezpieczne, które zapewniało komfortowe warunki do spotkań tak z kontrahentami jak i klientami indywidualnymi.

Jednym z największych atutów Atlas Areny jest jej lokalizacja. Nie tylko mieści się w położonej na skrzyżowaniu autostrad Łodzi, ale również w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, co daje możliwość szybkiego i bezpiecznego dotarcia na imprezę ze wszystkich dużych ośrodków aglomeracyjnych w Polsce. Dodatkowo w sąsiedztwie hali znajduje się kilkaset miejsc parkingowych!
Nowa lokalizacja daje ogromne możliwości kreacji. Zarówno w kwestii zapewnienia „spokojnej” przestrzeni do pielęgnowania i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych jak i możliwości prezentacji tak produktów jak i części merytorycznej imprezy. Sam program łódzkiej imprezy zbudowany został tak, żeby nikt nie miał wątpliwości, że Atlas Arena to jedyny słuszny wrześniowy wybór i to nie tylko ze względów logistycznych.
Zależy nam, żeby program imprezy wyróżniał się na tle innych imprez targowych. Ze względu na formułę imprezy planujemy atrakcję tak dla klientów branżowych jak i indywidualnych. W programie m.in. IV Konferencją Weterynaryjną, o której merytoryczny program zadba Łódzka Izba Lekarsko-Weterynaryjna. Szkolenia sprzedażowo- marketingowe dla sklepów zoologicznych przygotowane przez Zoobranże. Podczas targów pojawi się też panel wydarzeń dla zoofizjoterapeutów, właścicieli psów sportowych i wszystkich zainteresowanych przygotowany we współpracy z Akademią Fredwet, prelekcje dla zwierzęcych behawiorystów, nad którymi będzie czuwać Animal Expert, Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych organizowana przez Polską Federację Kynologiczną oraz Pokaz Kotów Rasowych z prezentacją ras przygotowany przez Supreme Cat Club z Łodzi.
Po raz kolejny w Łodzi mocno reprezentowana będzie akwarystyka. W trakcie Targów rozstrzygnięty zostanie Konkurs „InterPET Aquascaping Contest 2021” organizowany niezmiennie we współpracy z Podwodne Ogrody. Goście imprezy będą mogli obserwować zmagania finalistów, zobaczą także jak do własnych potrzeb zaaranżować akwarium środowiskowe, biotopowe i dekoracyjne, a po konkursie będą mogli nabyć wszystkie składniki niezbędne do samodzielnego wyczarowania zapierających dech w piersiach podwodnych światów.
Targi Zoologiczne InterPet nie tylko stawiają na przedsiębiorców, ale wspólnie z nimi budują petBIZNES. Z tego względu w trakcie imprezy zaplanowano szereg aktywności dedykowanym klientom branżowym i firmom biorącym udział w targach.
Profesjonalne szkolenia sprzedażowo-marketingowe dla sklepów zoologicznych przygotowane przez Zoobranża, premiery produktowe topowych producentów i dystrybutorów oraz akcja „WIELKIEGO rabatowania” to zaledwie namiastka tego co czeka nas w tym roku!

ATLAS ARENA , 10 – 12 września 2021 r. do zobaczenia w Łodzi !
Więcej szczegółów publikowanych będzie na bieżąco na stronie naszego profilu Facebook.